II. stupeň – Anglický týden

Letošní Anglický/ australský  týden proběhne v týdnu od 30. 10 do 3. 11. 2017.

Anglický se jmenuje proto, že děti přihlášené do konverzačních kurzů s rodilými mluvčími se budou intenzivně zabývat angličtinou, jako každý rok.  Australský proto, že ostatní žáci se v tomto týdnu tentokrát budou zabývat Austrálií a dalšími anglicky mluvícími zeměmi  v oblasti Austrálie a Oceánie.

Na základě preferencí žáků a jejich rodičů a s přihlédnutím k rozumné naplněnosti jednotlivých skupin byli žáci zařazeni do skupiny s rodilým mluvčím na 6 hodin denně, nebo  na 3 hodiny denně, nebo  do skupin bez rodilého mluvčího.  Seznam rozdělení do skupin je vyvěšen na dveřích jazykové učebny ve 2. patře školy. Žáci by si měli zkontrolovat, jsou-li zařazeni správně.

V tomto týdnu žáci dostanou pokyny k placení kurzu. Cena, stejně jako vloni, je snížena o příspěvek městyse Štěchovice a příspěvek z rezervního fondu školy. Děkujeme 🙂