Recitační soutěž

Dnes proběhla celoškolní soutěž v recitaci. Pojali jsme ji formou 0. ročníku, z něhož žáci nepostupují do oblastního kola. V jednotlivých třídách nejdříve proběhla kola třídní a nejúspěšnější žáci postupovali do kola školního. V něm se „utkali“ ve čtyřech kategoriích dle ročníků.

Mezi nejmladšími ocenila porota složená z paní učitelek žákyni 1. třídy Ninu Muzikářovou, v II. kategorii zvítězila Anna Wrlíková (3. třída). Na II. stupni se recitace nejvíce vydařila Elišce Rubešové (6. třída) a Martině Sklenářové (8. třída).

Všichni účastníci byli stateční, překonali nervozitu i obavy z veřejného vystoupení a připravili nám krásný kulturní zážitek. Doufáme, že se příští rok zapojí ještě více nadšených recitátorů a že se nám podaří vytvořit novou tradici.

Všem zúčastněným, žákům i kolegům, děkuji!