7_Výstava motýlů

Ve čtvrtek 26. 4. 2018 pojedeme na výstavu motýlů do tropického skleníku Fata Morgana. Nejen že budeme mít  možnost na jednom místě vidět množství rozmanitých druhů tropických motýlů, dozvědět se o nich mnoho zajímavého a na vlastní oči sledovat, jak opouští své kukly, ale i dozvědět se mnoho o tropické a subtropické vegetaci z různých koutů světa. Exkurze je v rámci přírodovědného semináře, se zísaknými informacemi budemem dále pracovat.

Další informace o organizaci akce a její anotaci naleznete Inforodiče_Fata Morgana (motýli)

Vyplněný přiložený dokument (děti dostanou ve škole) a 200 Kč odevzdejte nejpozději do 25. 4. 2018

Výsledek obrázku pro fata morgana motýli 2017Výsledek obrázku pro fata morgana motýli 2017Výsledek obrázku pro fata morgana motýli 2017