5 – 9 Kurz běžeckého lyžování

Kurz běžeckého lyžování – bližší informace

• Zapůjčení běžeckého vybavení

Je možnost zapůjčit bezúplatně běžecké vybavení ze školního inventáře. Škola disponuje cca 30 páry běžek a běžecké obuvi; jedná se o starší vybavení (norma N75). I přesto je pro výcvik dostačující. Toto je možné zapůjčit po domluvě v kabinetu tělesné výchovy. Dále je v inventáři cca 15 párů běžek i obuvi novějšího data (SNS norma, běžky Rossignol) – taktéž možnost zapůjčení. Není však možné zaručit, že bude k dispozici odpovídající velikost pro všechny zájemce. Další možností je zapůjčení setu v některém ze specializovaných ski center: Happy Sport, Ski a Bike Centrum Radotín.

• Místo a datum konání

Kurz proběhne v Přední Výtoni na Šumavě (došlo ke změně, avizována byla jiná lokalita), ubytování je zajištěno v penzionu Dobík. Využijeme místní tratě a zároveň budeme navštěvovat areál BöhmerWaldArena na Shönebenu (žáci s platným pasem či občanským průkazem). Po celou dobu konání kurzu budeme mít k dispozici autobus, který nás bude denně přepravovat na vybrané tratě.

Termín kurzu: 7. 1. 2019 až 11. 1. 2019.

• Platba a přihlášky

Kapacita kurzu je již naplněna a není možné přijímat další přihlášky. Bližší informace společně s potvrzením o bezinfekčnosti a potvrzením od lékaře obdrží již přihlášení žáci během pátku a pondělí, zároveň tyto potřebné dokumenty budou vyvěšeny i zde na webových stránkách školy.

Platbu ve výši 3090,- provádějte na bankovní účet školy do 18. 12. 2018 pod přiděleným variabilním symbolem žáka.

Specifický symbol pro lyžařský kurz je 43.

BÚ: 168906332/0300

VS: viz již přidělený