5. Informace pro budoucí šesťáky

Budoucí šesťáky čeká v termínu od 14. do 16. října adaptační kurz, který se uskuteční v nedalekém Loutí u Nové Rabyně. Bližší informace se dozvíte na první třídní schůzce ve středu 4. září od 17 hodin.

Případné dotazy můžete posílat od 29. 8. na e-mail třídní učitelky budoucí šesté třídy Kláry Cihelkové: cihelkova@zs-stechovice.cz.

Seznam pomůcek pro šestou třídu:

• Čj – 3x sešit linkovaný A5 (544); 2x tenký pořadač s cca 15 eurofóliemi (A4)
  • – 1x sešit nelinkovaný A4 (440)
  • Z – 1x sešit nelinkovaný A4 (440)
  • AJ – 1x sešit linkovaný – 544, PS k učebnici Project 2 (objedná škola, platí rodiče z fondu – žáci je obdrží v září)
  • HV – 1x sešit 544
  • F – 1x sešit 545 (čtverečkovaný) + Zápisníky mladého fyzika (objedná škola)
  • M – 1x sešit nelinkovaný A4 (460), podložka, v penálu: tužka č. 2 a 3 popř. mikrotužka, guma, pastelky nebo fixy v základních barvách (stačí malá sada), vysouvací lepidlo, nůžky. Rýsovací potřeby (vše 2x – do školy i na doma): pravítko 30 cm, trojúhelníkové pravítko s ryskou, úhloměr, kružítko (kvalitní a funkční).