6. třída: Začátek školního roku

Milí žáci,

prázdniny končí, a proto se sejdeme v pondělí 3. září 2018 ve škole. V pondělí končíme po první vyučovací hodině, nemusíte si nosit nic.

Od úterka 4. 9.  do pátku 7. 9. budeme končit v 12:20. Seznam pomůcek  a potřeb pro tento školní rok jste dostali už na konci minulého školního roku. Kdo všechno zapomněl, podívejte se SEM.

Podle rozvrhu hodin, který se dozvíte ve škole, se začneme učit od pondělka 10. září 2018. Počítejte s tím, že budete končit každý den v 13:25, kromě pondělí, kdy máte jen 5 hodin a končí se ve 12:30. Někdy však v pondělí 6. hodinu budeme mít třídnickou hodinu, tak si, prosím, kroužky a mimoškolní činnost plánujte i s ohledem na tuto okolnost.  Odpolední vyučování v letošním školním roce nemáte.

Hezky si užijte posledních dnů prázdnin.

Na shledanou v pondělí!