8, 9_ Zájezd do Polska

Proběhne v termínu 19. – 21. 5. 2019.

Navštívíme město Krakov – Wawel, historické centrum a židovské město Kaziměř, solné doly ve Věličce a koncentrační tábory v Osvětimi. Během 3 dnů navštívíme 3 památky UNESCO.

Cena zájezdu je 3 433 Kč – doprava + přejezd do Osvětimi v pondělí (2×80 km), ubytování s polopenzí, vstupy Vělička (450 Kč) a Osvětim (190 Kč), služby průvodce a komplexní pojištění včetně pojištění storna.  Cena je kalkulována pro 40 platících účastníků.

Žáci obdrželi závazné přihlášky s údaji k platbě. Přihlášky prosím obratem odevzdat (do středy 13. 2.), platby dle pokynů poslat na účet CK. V případě nepřítomnosti nebo dotazů kontaktujte Mgr. Lenku Cabalovou. Případná volná místa budou následně nabídnuta žákům 7. třídy.