Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

  • Zahájení školního roku

V pondělí 3. září se prvňáčci s rodiči sejdou se svojí paní učitelkou v 8 hodin před hlavním vchodem do naší školy. Program prvního školního dne bude končit přibližně v 8:45 – 9:00 hodin. V tento den dostanou děti také přihlášky do družiny a do školní jídelny.

 

  • Informační schůzka rodičů s paní učitelkou proběhne 5. 9. od 17 hodin.

 

  • Nákup pomůcek a vybavení do školy

Svému prvňáčkovi pořiďte aktovku, penál, přezůvky a sportovní obuv vhodnou do tělocvičny (podrážka nezanechávající stopy). Vše ostatní stačí nakupovat až dle potřeby během školního roku, mnohé pomůcky budou totiž poskytnuty školou nebo nakupovány hromadně. Žáci během prvního týdne školní docházky obdrží startovací sadu učebnic a psacích pomůcek (podrobný seznam viz níže) – to vše v pevném boxu, který budou používat na ukládání svých věcí ve škole.

 

  • Případné další informace budou umisťovány na webové stránky školy. Doporučujeme přihlásit se k automatickému odběru zpráv.

 

Školní pomůcky Faber-Castell:

• pastelky JUMBO tříhranné, grafitová tužka GRIP JAMBO B
• lepidlo 20 g
• vodové barvy se štetcem Ø 24 mm, 12 barev
• modelovací hmota, 10 barev
• voskovky, 12 barev
• guma, dvojité ořezávátko se zásobníkem