Pozdrav z prázdnin – sešity pro VII. třídu

Milí bývalí  šesťáci,

doufám, že se vám o prázdninách daří dobře a po škole se vám nestýská. Ale až se v obchodech začnou objevovat nabídky pro školáky, možná se vám hodí následující seznam:

Požadavky na pomůcky – 7. ročník

  • Př 7– 1x sešit nelinkovaný A4 (440)
  • PřS – tenký pořadač + 15 euroobalů
  • Z 7– 1x sešit nelinkovaný A4 (440), lze pokračovat ve starém sešitě
  • AJ7 – 2x sešit linkovaný (524 nebo 544) – lze pokračovat z minulého ročníku, DÚ NELZE psát do školního sešitu!; PS k učebnici Project 3 – kupuje škola, platí rodiče, bude se používat až do pololetí 8. třídy
  • HV – 1x 544 – lze pokračovat z minulého roku, pokud není poškozený
  • F – lze pokračovat nebo nový 545 nebo 565
  • Vv – základní pomůcky stejné jako VI 6. třídě (štětce ploché, kulaté různých velikostí, obyčejné tužky č. 6 a 8 + guma, vodovky, pastelky, nůžky, uhel, rudka, kelímek, ubrus na lavici, ochranný oděv), ostatní objednám centrálně a zaplatím z online pokladny (tempery, lepidlo, čtvrtky), ostatní budeme řešit v průběhu školního roku
  • V ostatních předmětech budete potřebovat stejné sešity / pomůcky, jako vloni

Těším se na vás! 

Vaše třídní učitelka.