UKAŽ, CO DOKÁŽEŠ – PŘEHLÍDKA PROJEKTŮ

Dnes na naší škole proběhla přehlídka nejúspěšnějších projektů z jednotlivých tříd prvního stupně. Žáci se spolu se svými třídními učitelkami věnovali různým tématům – prvňáci zvířatům Afriky, druháci lidskému tělu, třeťáci pluli za dobrodružstvím z ostrova na ostrov, čtvrťáci historií a páťáci kraji České republiky. Ze získaných informací vytvořili výtvarné prezentace a někteří je i doprovodili dramatizací. Nejobtížnější ale bylo předstoupit před všechny žáky a učitelky I. stupně a svou práci prezentovat. Najednou se ukázalo, že není vůbec jednoduché mluvit dostatečně nahlas, srozumitelně a navíc zajímavě. Všichni se moc snažili, většina překonala sama sebe. Zítra nás čeká vyhlášení těch nejlepších.

Žákům a učitelům patří velké poděkování.

Zde malá ukázka: